Kim jesteśmy?


Zgrany zespół różnych osobowości

Jesteśmy grupą ludzi kreatywnych z dużym doświadczeniem w branży reklamowej. Pracujemy razem, bo świetnie się rozumiemy i doskonale uzupełniamy. Tworzymy zintegrowane systemy identyfikacji wizualnej, projektujemy materiały reklamowe i budujemy strony internetowe. Doradzamy w zakresie kreowania marki i kształtowania jej świadomości. Realizujemy sesje fotograficzne i materiały multimedialne.

Naszym celem jest proponowanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb i wizerunku klienta, ale przede wszystkim skutecznych.

 

cudzyslow   Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego.

                                                                                                                                    - Brian Tracy

Nasz zespół


Zgrany zespół różnych osobowości

Bartosz

Bartosz | Grafik, Web Designer

Wielozadaniowy, pracowity i kreatywny. Tęga głowa z 10
o-letnim doświadczeniem w projektowaniu. Szybko i rzeczowo podchodzi do pracy, serwuje smaczne i funkcjonalne rozwiązania.

Karolina

Karolina | Social Media

Z natury dynamiczna i komunikatywna. W mig łapie, co w sieci piszczy, w social media czuje się jak ryba w wodzie. Pisze posty, prowadzi fanpejdże, realizuje kampanie internetowe.

Vitalii

Vitalii | Programista, Tester

Ostoja spokoju i siła rzetelnej pracy. Mniej mówi, więcej działa. Pisze strony, testuje, przekształca kod w funkcjonalne aplikacje. Szybki i precyzyjny jak Lucky Luke.

Marcin

Marcin | Fotograf

Od lat zapalony fotograf. Nie przepuści żadnego dobrego kadru. Pilnuje światła i kontrastu. Perfekcjonista z natury - zawsze z bystrym okiem. 

Jacek

Jacek | Copywriter

Mistrz słowa. Operuje tekstem jak mało kto. Doświadczony zawodnik, u niejednego klienta wywołał efekt WOW. Zawsze na czasie i w temacie.

Nasi klienci


Podjęliśmy owocną współsprawce z licznymi firmami

ARAW
Wooder
mtlumaczenia.pl
BRW
Księgarnie PWN
Medigo
ADiT
Karaimi Polscy

Recenzje klientów


Scroll to Top