Strony internetowe

 

 

Prywatnie podziwiamy przejrzyste, estetyczne i nowoczesne witryny internetowe. I takie też tworzymy dla naszych klientów. Dbamy, by były one zoptymalizowane zarówno z punktu widzenia ich użytkowników, jak i wyszukiwarek internetowych.

Robimy wszystko, by potencjalni użytkownicy mogli je łatwo odnaleźć w sieci, w tym na swoich urządzeniach mobilnych, zapewniamy bowiem optymalizację wszystkich witryn na smartphonach. Dzięki temu nie trzeba tworzyć wielu wersji tych samych stron.

 

 

Wykorzystujemy system zarządzania treścią CMS Drupal, który jest chwalony za funkcjonalność, niezawodność i niskie koszty utrzymania. Korzystają z niego twórcy witryn rządowych (choćby w USA i Francji), witryn wielkich organizacji i firm (IKEA, Amnesty International), czy renomowanych uniwersytetów (jak ten w Waszyngtonie).

System ten pozwala na łatwe edytowanie zawartości strony. Nasi klienci mogą więc sami dodawać nowe teksty, czy zdjęcia, a także aktualizować wszystkie informacje. Wystarczy do tego znajomość typowych edytorów tekstu i krótkie szkolenie.

 

 

W ramach tworzenia witryny internetowej zapewniamy także pomoc w wykupieniu adresu internetowego, skonfigurowaniu poczty firmowej, czy zakupie odpowiednich serwerów. Dzięki naszemu doświadczeniu uruchomienie i użytkowanie witryny będzie zoptymalizowane pod względem czasu i kosztów.