Projektowanie graficzne

 

 

Uważamy, że właściwie zaprojektowane logo to gwarancja dobrego pierwszego wrażenia w kontaktach z każdą firmą i idealny sposób na przedstawienie jej filozofii. Dlatego tworząc logotypy dbamy o to, by były unikatowe i doskonale dopasowane do wizerunku naszego klienta.

 

 

Identyfikacja wizualna to, naszym zdaniem, doskonały sposób na wyróżnienie się firmy na bardzo konkurencyjnym rynku. Dlatego przygotowujemy ją zawsze tak, by była spójna z logotypem, rozwijała zawarte w nim przesłanie i podkreślała jego wyjątkowość. 

Tworzymy projekty wizytówek, teczek, papieru firmowego i koperty, a także kalendarzy, cenników, czy opakowań na płyty CD. I tego wszystkiego, czego nasz klient może kiedykolwiek potrzebować.

   

 

Jesteśmy przekonani, że doskonale zaprojektowane i zrealizowane materiały reklamowe gwarantują powodzenie każdej kampanii. Dlatego przygotowujemy je niezwykle starannie, w oparciu o analizę wizerunku firmy i celów kampanii.

Zależy nam na tym, by gwarantowały one spójny przekaz i były zaprojektowane tak, by przemówić do klientów konkretnej firmy. Tak powstają realizowane przez nas ulotki, plakaty, bannery, koszulki, torby reklamowe, notesy, kalendarze i inne gadżety reklamowe.