Fotografia i multimedia

 

 

Podobno kiedyś tylko niektórzy byli wzarokowcami, ale dziś wszyscy zwracają uwagę na atrakcyjne fotografie. Trudno sobie dziś wyobrazić reklamę czy prezentację firmy bez materiału zdjęciowego, dlatego od samego początku naszej działalności inwestujemy w studio fotograficzne. Spore doświadczenie i profesjonalny sprzęt pozwalają nam na tworzenie oryginalnych i przykuwających uwagę zdjęć reklamowych i produktowych, a także na odpowiednie ich opracowanie i przygotowanie do druku. 

 

 

Niczym małe dzieci uśmiechamy się widząc ruchome obrazki. Dynamiczne animacje rzucają się w oczy i podbijają Internet. Wykorzystuje się je coraz częściej w kampaniach internetowych.

Dlatego przygotowaliśmy ich już bardzo wiele i z radością stworzymy jeszcze więcej. Zarówno animacji flash, jak i bannerów. A tym, którzy wolą filmy reklamowe, proponujemy oryginalne filmy promocyjne i montaż video. 

 

 

Prezentacje w PowerPoincie to dziś codzienność. I każdy z nas widział wielokrotnie te same ilustracje proponowane przez twórców tego programu. Jak zwrócić uwagę słuchaczy na swoją prezentację? Dysponujemy wielkim bankiem obrazów i filmów, które doskonale podkreślą prezentowane treści i zagwarantują ich skuteczny odbiór.